O mnie

Poznajmy się

Nazywam się Magdalena Rutka i od dziecka jestem miłośniczką planowania podróży, przy czym słowo "planowanie" jest tutaj kluczowe, bo spontan nie jest moją mocną stroną. Już jako kilkulatka, jeżdżąc z rodzicami po Polsce na kolanach, trzymałam atlas samochodowy (to były czasy przez googlemapsami) i przewodnik turystyczny, w którym wyszukiwałam wszystkie atrakcje, do których musieliśmy zjechać z głównej trasy. Ta szaleńcza pasja rozwinęła się przez lata, dzięki czemu obecnie ze szczegółami planuję krótsze i dłuższe wycieczki, którymi chcę się z Wami dzielić. 

Jakiś czas temu w moim życiu pojawiło się hula-hop i wkręciło mnie w to kręcenie! Od tego czasu targam je wszędzie i hulam w różnych miejscach - w mojej ukochanej Puszczy Bukowej (jestem ze Szczecina), w Polsce - na zamkach, przy muzeach, w skansenach, na plażach oraz przeróżnych miastach i wioskach świata. Kocham też taniec, dlatego na moim Instagramie znajdziecie też choreografie z hula.

No i jest jeszcze pisanie. Jako ośmiolatka napisałam pierwszą 10-stronicową powieść i postanowiłam zostać dziennikarką. Kilkadziesiąt lat później w 2021 roku moim postanowieniem noworocznym  było wrócić do pisania i to stało się impulsem do założenia bloga.

dziewczyna z hula-hop